20.5 C
Tirana

CATEGORY

SHOWBIZ

Shokuese! Humbi 85 kg për dy vite, ja si duket këngëtari Ron Zaiti sot

I ftuar në Why?Not në RTV Ora, me moderatoren Roza Lati, këngëtari Ron Zaiti, ka refyer se për dy vite pamja e tij ka...

Në mes të shkretëtirës dhe hipur mbi kalë/ Oriola Marashi “ndez rrjetin”

Oriola Marashi është një nga modelet më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë territorit të vendit.   Ajo poston shpesh foto...

Video/ Donald Veshaj imiton Bora Zemanin në “Më lër të flas”

Aktori i humorit Donald Veshaj duket se nuk lë rast pa shfrytëzuar, par t’i fituar vëmendjen moderatores Bora Zemani, pas ngjarjeve të bujshme që...

“Familja nuk më ka përkrahur”/ Ronela Hajati: Babai më thoshte…

Këngëtarja Ronela Hajati, e cila tashmë ka ngjitur shkallë të larta në karrierën e saj, duket se fillimet e saj nuk i ka pasur...

Degjenerohet këngëtari shqiptar/ E kapin duke vjedhur një shishe verë në restorant dhe…

Top Albania Radio ka gjithmonë surpriza. Të ftuarit vihen në lojë dhe sigurisht i marrin gjithnjë me sportivitet, duke i ofruar publikut humor dhe...

Kjo është e shkuara e trishtë e Sylvester Stallone dhe rruga e tij drejt suksesit

“Prindërit e tij ziheshin aq shumë me njëri-tjetrin, saqë e linin atë pas dore. Sylvester Stallone kaloi shumë vite të jetës së tij në...

Vajza e vogël mbush 10 vite, Arjola Demiri i organizon festën përrallore

Sot në familjen e aktores, Arjola Demiri është një ditë e veçantë. Vajza e saj e vogël, Alesia ka ditëlindjen dhe mbush 10 vjeç....

“Kënga Ronelës ishte dinjitoze”, Agim Doçi: Alban Ramosaj le të shkojë në Eurovision për Kosovën, jo Shqipërinë

“Eurovision” është një ndër temat më të diskutuara gjëtë ditëve të fundit. Rrjeti ka “shpërthyer” ndaj Ronela Hajatit, ndërkohë artistë të shumtë janë “kthyer”...

“Nuk e mendoj dot jetën pa të”, Çiljeta flet si asnjëherë për Alban Hoxhën

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuar nga mediat rozë. Prej 6 vitesh ata po shijojnë dashurinë e tyre,...

Pamje të tmerrshme! Reperi shqiptar filmon veten duke rrahur një person

Fero është rikthyer në vëmendjen e publikut ditëve të fundit.   Ishte reperi Unikkatil që në këngën e tij të re kishte një diss për artistin...

Latest news

- Advertisement -