20.5 C
Tirana

CATEGORY

SHOWBIZ

Incident në koncertin e Kidës dhe Ledrit, fansi ngjitet në skenë dhe…

Kida dhe Ledri kanë vazhduar me koncertet e përbashkëta pas publikimit të këngës ‘’Tdu’’ që sollën së bashku dhe arritën një pëlqyeshmëri të madhe...

Pra, Mevlani sapo na prezantoi të dashurën?

Javë më parë u shfaqën në një fotografi të përbashkët dhe kaq mjaftoi të aludohej se Mevlani dhe Albulena Ukaj po bashkëpunojnë për ndonjë...

REVOLTOHET KEJVINA KTHELLA: NA HËNGSHI M… NE VAJZAVE QË IKIM NË DUBAI

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella ka reaguar pas një videoje shokuese.   Në rrjete sociale po qarkullon një video ku shihet një vajzë duke mbajtur...

“Vetëm facoletat s’më dalin 5 mijë euro”, Luar habit me deklaratën e saj

E ftuar në Why?Not në RTV Ora, me moderatoren Roza Lati, këngëtarja e njohur Luar, tha se tradhtinë nuk do e falte.   Këtë e tha...

Soni Malaj zbulon raportin që ka me ish-bashkëshortin

Ata kanë kohë që kanë njoftuar ndarjen.   Ndonëse ka vite që jetojnë secili jetën e tyre, Soni dhe Mirko Luccarelli, ish-bashkëshorti i saj, janë gjithmonë...

‘Keni bërë lekë duke ngrënë m** sheikësh, reagon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

Fenomeni “Dubai Porta Potty” duket se ka shkaktuar ‘stuhi’ edhe në rrjetet sociale shqiptare. Pas Encës dhe dhe Kejvina Kthellës, ka reaguar edhe këngëtarja...

Trixa dhe Beatrix bëjnë deklaratën e papritur!

Miqësia mes tyre u prish në BBV. Por duket s ekohët kanë ndryshuar. Trixa ka reflektuar dhe ka kërkuar të rregullojë marrëdhënien me Einxhel. Madje Trixa...

Këngëtarja e njohur shqiptare tregon nëse do e falte tradhëtinë për 5 mijë euro

Këngëtarja e njohur Luar Arani ka qenë e ftuar në Why not me Roza Latin. Mes projekteve dhe të rejave Luar është pyetur nëse...

Amerika apo Shqipëria? Ja kë zgjedhë Adrola Dushi…

E ftuar në Why?Not në RTV Ora, me moderatoren Roza Lati, modelja Adrola Dushi, ka treguar se ku preferon të jetoj në Amerikë apo...

Alban Skënderaj publikon këngën e re “Isabel”

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka publikuar projektin më të ri muzikor.   Kënga titullohet "Isabel" dhe me siguri do të jetë një tjetër sukses për...

Latest news

- Advertisement -