14.5 C
Tirana

CATEGORY

BOTA

I troket fati në derë, 67-vjeçari fiton dy herë xhekpotin pasi bleu biletat identike

Një zotëri i moshuar nga Miçigani bleu aksidentalisht dy bileta identike për të njëjtin short të lotarisë Fantasy 5, por përfundoi duke fituar dy...

“Më nxirr jashtë dhe do bëhem shërbëtorja jote”/ Vogëlushja ‘trondit’ forcat e shpëtimit teksa i mbron kokën vëllait nën rrënoja (VIDEO)

Video prekëse nga operacionet e kërkim shpëtimit janë publikuar që nga tërmeti shkatërrues që goditi jugun e Turqisë dhe veriun e Sirisë mëngjesin e...

Nëna sjell në jetë foshnjen e saj, që shpëton për mrekulli, por vetë ajo mbeti nën rrënoja (video)

Tërmeti apokaliptik që goditi mëngjesin e së hënës juglindjen e Turqisë dhe Veriun e sirisë ka shkaktuar deri tani më shumë se 3 mijë...

Shuhet familja në tunel/ Makina përplaset me kamionin, vdes babai me dy djemtë, i vogli në intubim

Një aksident fatkeq u regjistrua në Itali, ku tre persona humbën jetën dhe një tjetër u plagos. Ngjarja ka ndodhur në A14 në Galerinë...

30-vjeçares i ‘shpërthen silikoni’, tregon se ka ngelur me njërën anë të gjoksit

Një modele kanadeze e cila është e varur nga operacionet plastike ekstreme është shokuar teksa një nga ‘silikonet’ e saj 10 kg të gjoksit...

Historia e dhimbshme…/ Nëna takon vajzën e saj për herë të parë pas 11 muajsh në koma

Një nënë u përqafua për herë të parë me vajzën e saj të porsalindur për herë të parë pas 11 muajsh pasi kishte rënë...

E rëndë në Greqi! Djali vret nënën me thikë në zemër dhe i vë flakën shtëpisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi këtë të shtunë, ku një 48-vjeçar ka vrarë me thikë në zemër të ëmën dhe më...

Video tragjike e babait që hidhet drejt vdekjes nga shkëmbi në Spanjë, teksa xhirohet nga familjarët (pamjet)

Një baba që pushonte me familjen e tij në Spanjë, ka rënë drejt vdekjes kur hedhja në ujë përfundoi tragjikisht me përplasjen fatale në...

“Gjoksi i madh më rrezikon jetën”, habit modelja: Njerëzit më urrejnë kur më shohin

Një modele pretendon se gjoksi i saj i madh e ka vënë atë në rrezik dhe ajo shpreson ta zvogëlojë sa më parë.   Modelja ukrainase...

Adoleshentja alergjike ndaj ujit: Nuk mund të qaj e të lahem, trupi më skuqet menjëherë

Një adoleshente alergjike ndaj ujit pohon se nuk mund të qajë ose të bëjë dush rregullisht sepse trupi i saj skuqet dhe ka dhimbje....

TE FUNDIT

- PUBLICITET -