13.5 C
Tirana

CATEGORY

ARGËTIM

Këto foto po bëjnë xhiron e rrjetit/ ”Po vinë afganët, cili ju duket më mirë?”

Mbërritja e afganëve në Shqipëri është temë e ditës. Nuk kishte si të shpëtonte edhe kjo çështje nga shpotia e rrjeteve sociale.   Kanë qenë të...

4 mënyra për të arritur një pamje perfekte në plazh

Në këto ditë, kemi nevojë dhe për veshje që krijojnë ndjesinë e freskisë por njëkohësisht ofrojnë më shumë stil. Bazuar tek rrobat e banjës,...

‘Vdiq Shekspir, shkrimtari im i preferuar’, gafa e spikeres së lajmeve bën xhiron e rrjetit

Një spikere argjentinase bëri një gafë teksa jepte lajmet, duke ngatërruar autorin William Shakespeare me njeriun e parë që mori vaksinën Pfizer në Angli. Në...

Jenisheri dhe “mrekullitë” e tij: Si nuk më tha njeri bravo të qoftë për OKB, firmos moj Olta…

Deputeti Selami Jenisheri ka kërkuar në Kuvend meritat e tij për futjen marrëdhëniet e Shqipërisë me OKB. Nga Kuvendi, Jenisheri tha se nuk ka marrë...

Hiqen maskat në ambientet e hapura, gazetarja ironizon: Dynjaja do heqë brekët, se maskat i ka hequr me kohë e me vakt

Ditën e sotme, Komiteti Teknik i Ekspertëve njoftoi disa masa të reja lehtësuese kundrejt koronavirusit.   Një prej tyre, ishte edhe heqja e maskës në ambjentet...

Jenisheri nuk ndalet vazhdon me perlat e tij: Si nuk më tha njeri bravo të qoftë për OKB, do i dal zot këtij...

Selami Jenisheri vijon të këmbëngulë se i duhen dhënë meritat që futi Shqipërinë në OKB. Ditën e sotme ai deklaroi në Kuvend se nuk...

Shumë njerëz nuk mund ta shohin macen mes pëllumbave në më pak se 20 sekonda. Po ju e gjeni dot?

Në foton qe shikoni është një mace që fshihet diku. A mund ta gjeni në më pak se 18 sekonda? Nëse dështoni, do të...

Po ju e gjeni dot…/ Zbuloni kush po gënjen; Testi që tregon shumë për inteligjencën tuaj

Burri është kthyer nga sporti i snowboard. Por kur u ribashkua me miqtë e tij, ai kontrolloi gjërat e tij dhe vuri re se...

Në Kuvend diskutohet që ta shkarkojnë, Meta ia merr valles në presidencë (video)

Ndërkohë që në ambientete Kryesisë së Kuvendit është duke u zhvillur në këto momente mbledhja e radhës e Komisionit Hetimor për shkarkimin e tij,...

Rama e bëri edhe këtë… ndalon policët në Bruksel dhe u jep një këshillë (FOTO)

Gjatë vizitës në Bruksel në një darkë me liderët e Ballkanit Perëndimor, kryeministri Edi Rama është ndalur para disa motorëve të policisë.   Rama ka ndarë...

Latest news

- Advertisement -