15 C
Tirana

CATEGORY

KURIOZITETE

Rrëfimi i pazakontë i shqiptares: 17 vjeç më kanë marrë UFO-t, kam parë banorë të diellit

Në Tetor është Halloween, data e ringjalljes të të gjithë shpirtrave. Legjenda thotë se shpirtrat mblidhen së bashku për t’u përzier me botën e...

E pazakontë! Nusja vesh fustan të tejdukshëm në dasmë dhe ekspozon të …

Shumica e nuseve zgjedhin fustane të gjatë dhe madhështorë në ditën e dasmës, por një vajzë bëri komplet të kundërtën.   Nusja MC Rielle vendosi të...

E pazakontë! Gruaja lind 9 foshnje njëkohësisht, 2 prej tyre mjeket nuk i kishin dalluar në eko

Një grua është bërë nëna e nëntënjakëve. Ajo mendonte se priste shtatënjakë sepse mjekët në eko arrinin të shihnin vetëm shtatë foshnja. Halima Cisse, 25...

Banorët e këtij vendi thonë se në Virgjëreshën Mari u shfaq në qiell: Do na mbrojë nga…. faleminderit nënë dhe sill të mira!

Përdoruesit e internetit në Argjentinë kanë falënderuar Virgjëreshën Mari për mbrojtjen e tyre pasi pretenduan se një imazh i saj u shfaq në qiell...

Misteri i një shtëpie të vetmuar në një ishull

Eshtë një arkipelag i bukur në brigjet e jugut të Islandës, i quajtur Vestmannaeyjar. Në këtë arkipelag është ishulli edhe më i bukur, ai...

Dita e veçantë, ja çfarë ndodh në orën 23:44 minuta në vendin tonë dhe gjithë Europën

Mirësevjen stina e verës! Sot në orën 23:44 minuta Europa do të mirëpresë sezonin më të nxehtë të vitit dhe ditën më të gjatë,...

Kushëriri ia faIi shtëpinë, SHlKONl çfarë gjeti të fshehur pas mobiIjeve

Qytetari francez trashegoi nje shtepi ne qytetin Evreux te ndertuar ne vitet 1950-ta. Ai e zbuloi rastësisht pasurinë e cila kishte qenë e fshehur...

Burri fotografon rastësisht gruan e tij shtatëzënë, por ajo cfare u kap në foto i habiti të gjithë!

Në ditët e sotme, njerëzit mund të bejne fotografi me cilësi të lartë nepermjet telefonave te tyre celularë dhe ti vendosin ato ne rrjete...

Shkoi të hiqte gurin në ve shka, 23-vjeçarja zbulon papritur që ishte shtatzënë

Një vajzë 23-vjeçare zbuloi se ishte shtatzënë vetëm dy orë para lindjes, pasi shkoi në spital të kurohej nga një g ur në veshka.   Lizzie...

FOTO/ Nëna e re: ‘Nuk i bind dot njerëzit që janë binjakë’

Një nënë e dy binjakëve krejtësisht të ndryshëm nga njëri-tjetri thotë se njerëzit nuk e besojnë se ata janë motër e vëlla pasi janë...

Latest news

- Advertisement -