17 C
Tirana
Drejtori I spitalit rajonal të Shkodrës Ardian Dajti e cilësuar si të qetë dhe të menaxhueshme situatën e krijuar në pavionin dedikuar pacientëve të infektuar me COVID-19. Ai bën...

COVID INFO

16 PACIENTË ME COVID-19 NË SPITALIN RAJONAL TË SHKODRËS

Drejtori I spitalit rajonal të Shkodrës Ardian Dajti e cilësuar si të qetë dhe të menaxhueshme situatën e krijuar në pavionin dedikuar pacientëve të...

ARQIPESHKVI IMZOT ANGELO MASSAFRA INFEKTOHET ME COVID-19

Arqipeshkvi Angelo Massafra eshte infektuar me Covid-19.Lajmin e ka bere te ditur zyra e shtypit KISH qe shkruan: “Pas disa shqetësime shëndetësore, me simptoma virusi...

Studim: Burrat tullacë kanë 40% të ngjarë të përfundojnë në spital nga koronavirusi

Burrat tullacë kanë 40 përqind më shumë të ngjarë të infektohen me koronavirus dhe të përfundojnë në spital, ka gjetur së fundmi një studim.   Dermatologët...

TE NDRYSHME

- PUBLICITET -

BOTA

SHOW BIZ

POLITIKE
TE FUNDIT

Spiropali: Nuk bëhet Shqipëria me Flamurin, Nardin, Agronin e Monën, por me ne

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali në fjalën e saj në kuvend ka komentuar marrëveshjen e nënshkruar mes Partisë Demokratike dhe LSI-së për...

Pse jo në Tropojë që e “duan” edhe më shumë?! Berisha nxjerr jashtë loje Grida Dumën: Unë do të kandidoj në Kavajë se atje...

Sali Berisha ka treguar në Ora Neës se kur është dorëhequr si kryetar i PArtisë Demokratike, është betuar se do të jetë gjithmonë pjesë...

Basha në timon pa rrip! Aurela ndan foton, çifti kalon të dielën në një nga fshatrat e Tiranës

TIRANË– Lulzim dhe Aurela Basha kanë vendosur që këtë ditë të dielë ta kalojnë nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Ka qënë Aurela ajo e cila...

RAMA PËR VOLTANA ADEMIN: SHKODRA PO PAGUAN KOSTON E ZGJEDHJES, KA TENSION TË LARTË TIFOZLLËKU POLITIK

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar gjatë bashkëbisedimit me të rinjtë që i bashkohen PS-sw se prapambetja e Shkodrës lidhet me zgjedhjet që ka bërë...

REGJISTRIMI – “Do marrësh 120 mln lekë për 4 vite”, si përpiqet “të josh” deputeti Jenishehri “kandidatin”…

Vetëm pak orë pasi shpalli thirrjen në Facebook për kandidatë për deputetë kanë “vërshuar” kërkesat në telefonin e Selami Jenishehrit. Shkodranët, mjeshtra të humorit dhe...

SPORT

- PUBLICITET -

KULTURE

DUHET TE LEXONI

ME RENDESI KOHET E FUNDIT NE A1 NEWS ALBANIA

Futi në listë mësuesen e vdekur, Gjuzi: Ishte lapsus, ju pse nuk shikoni doktorët e shkencave?

Deputeti Kujtim Gjuzi, kryetar i partisë Konservatore në listën e kandidatëve për deputetë që publikoi dje kishte përfshirë një mësuese, e cila ka 4...

Berisha refuzon vaksinën: Rama dënoi me vdekje një mjek

Ish-Kryeministri Sali Berisha është shprehur se do ta refuzojë kryerjen e vaksinës për t’i lënë hapësirë të gjithë mjekëve dhe infermierëve që të vaksinohen....

Biznesmeni i njohur poston fotot: Kafe me Ilir Beqajn, jo si politikan, por si anëtar besnik që kur ishte në opozitë

Biznesmeni i njohur Altin Prenga, ka publikuar një foto me deputetin Ilir Beqaj, duke pirë sot kafe tek “Mrizi i Zanave”.   Të dy shihen të...

ARQIPESHKVI IMZOT ANGELO MASSAFRA INFEKTOHET ME COVID-19

Arqipeshkvi Angelo Massafra eshte infektuar me Covid-19.Lajmin e ka bere te ditur zyra e shtypit KISH qe shkruan: “Pas disa shqetësime shëndetësore, me simptoma virusi...

Basha në timon pa rrip! Aurela ndan foton, çifti kalon të dielën në një nga fshatrat e Tiranës

TIRANË– Lulzim dhe Aurela Basha kanë vendosur që këtë ditë të dielë ta kalojnë nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Ka qënë Aurela ajo e cila...
- PUBLICITET -

HISTORI

Enver Hoxha pëlqen burrat dhe ”flinte” me ta? Ja çfarë ka zbuluar gazetari shqiptar në Amerikë

Gazetari Flamur Vezaj, që prej disa vitesh jeton dhe punon në SHBA, ka gjetur një mënyrë shumë origjinale për t’i kthyer përgjigje pretendimeve më...

Gruaja e verbër çdo mëngjes shkonte në punë me autobus: As që dyshonte se ç’po i bën burri pas shpinës!

Tregim prekës. Ndonjëherë dashuria që na japin të afërmit tanë është shumë më e fortë se errësira që na rrethon…   Susan është 34 vjeç dhe...

Historia prekëse/ Nusja – vjehrrës: Dua të jetoj me ty

Të ftuar në rubrikën “Ka një mesazh për ty” ishin Arbeni dhe Ergina, një çift shumë i dashurur, por që i mungon prezenca e...

KRONIKE
TE FUNDIT

Deputeti socialist humbet njeriun e shtrenjtë: Oh nëna ime….

Ditë zie në familjen e deputetit socialist Besnik Baraj. Përmes një postimi në Facebook, si njofton ndarjen nga jeta të nënës. Mes vargjeve prekëse, deputeti të cilit sëmundja i...

Spiropali: Nuk bëhet Shqipëria me Flamurin, Nardin, Agronin e Monën, por me ne

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali në fjalën e saj në kuvend ka komentuar marrëveshjen e nënshkruar mes Partisë Demokratike dhe LSI-së për...

Pse jo në Tropojë që e “duan” edhe më shumë?! Berisha nxjerr jashtë loje Grida Dumën: Unë do të kandidoj në Kavajë se atje...

Sali Berisha ka treguar në Ora Neës se kur është dorëhequr si kryetar i PArtisë Demokratike, është betuar se do të jetë gjithmonë pjesë...

Basha në timon pa rrip! Aurela ndan foton, çifti kalon të dielën në një nga fshatrat e Tiranës

TIRANË– Lulzim dhe Aurela Basha kanë vendosur që këtë ditë të dielë ta kalojnë nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Ka qënë Aurela ajo e cila...

TURIEZM

- PUBLICITET -

STIL JETE