21.5 C
Tirana

Luizi-Kiarës: Duke u munduar të të çoj ty në finale po humbas

VENDI

Këngëtari Luiz Ejlli duket se ka nisur një lojë disi mbrapsht, pak i dyzuar. Luizi është konfuzuar rreth situatës së krijuar me Efin. Ai i tha Kiarës se kohëve të fundit ka pasur banorët afër vetes, e ndërsa tani të gjithë i ka kundër.

 

Luizi tha se me zënken e Efit, çdo gjë është duke ecur mbrapsht dhe se tani nuk po di si të luajë. Ai tha se duke u marrë me të për ta çuar në finale, është duke humbur lojën e tij. Kiara i kërkoi që mos ta llogarisë atë, por të bëjë lojën e tij duke ecur para.

 

Por Luizi i tha se ajo u bë ‘sebepi’ që tani ka gjithë shtëpinë kundër, por pavarësisht kësaj nuk ka se çfarë të bëjë ndryshe për momentin.

- Advertisement -

TE FUNDIT