18.5 C
Tirana

CATEGORY

HOROSKOPI

Fillon një periudhë e rëndësishme, Meri ka një super lajm për këtë shenjë horoskopi

Dashi Sot ka shume ndikim ne ekonomi. Dicka mund te ulet e te ngrihet ne menyre te pakontrolluar!   Demi Sot do filloj nje periudhe e rendesishme per...

Se mos jeni ju një nga këto …? Shenjat më të pafata të prillit

Secili prej nesh ka momentet e tij të bukura dhe të vështira. Ndaj edhe në muajin që po kalojmë disa shenja nuk do të...

Horoskopi i Paolo Fox 18 maj 2022: gjithçka që yjet kanë rezervuar për të mërkurën

Horoskopi nga Paolo Fox, Dashi: Kjo e mërkurë 18 mund të jetë një ditë kur në dashuri, të gjitha pyetjet do të marrin përgjigjet...

Horoskopi 16 Maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Eklipsi i Hënës në Akrep do të sjellë shumë konfuzion, veçanërisht në marrëdhëniet dhe kontaktet ndërpersonale. Mund të ndiheni të tradhtuar nga disa në...

Afërdita dhe Hëna do të sjellin ndryshime në jetën dashurore te këto shenja të zodiakut!

Afërdita dhe Hëna do të sjellin ndryshime në jetën e dashurisë së shenjave të zodiakut. Të fejuarit dhe beqarët do të përjetojnë momente unike...

Horoskopi i Brankos 15 maj 2022: cilat do të jenë shenjat me fat të ditës së diel?

Horoskopi Branko Dashi: Këtë të diel 15 keni një energji të mirë, shfrytëzoni rastin për të organizuar diçka të bukur me partnerin/en tuaj!   Horoskopi Branko...

Horoskopi i dates 14 Maj 2022, yjet parashikojne qe do te…

Horoskopi Branko Dashi: Mos lejoni që keqkuptimet e vogla të dëmtojnë qetësinë dhe rehatin tuaj. Nëse keni diçka për t’i thënë partnerit, mos hezitoni,...

Horoskopi i se enjtes, dita e sotme do te jete mjaft…

Horoskopi Branko Dashi: Sot dita ka rezervuar mbarësi dhe gjërat do ju shkojnë vaj: planifikoni angazhimet tuaja në mënyrën më të mirë të mundshme dhe...

Horoskopi nga Branko për ditën e mërkurë 11 maj 2022

Horoskopi Branko Dashi:   Këtë të mërkurë 10 maj, dita ju sheh si protagonist, të tjerët do të jenë të lumtur të ndajnë me ju projektet...

Horoskopi ditor, e marte date 10 Maj 2022

Horoskopi i Dashit Paolo Fox:   Nëse e përballoni dashurinë pa ngurrim, emocione të bukura do t’ju rrethojnë. Nga ana tjetër në punë janë të favorizuar...

TE FUNDIT

- PUBLICITET -