25.5 C
Tirana

CATEGORY

KRONIKE

Shuan një familje të tërë/ Djemtë e rinj udhëtonin me makinën luksoze tip i fundit që kushton 100 mijë euro

Igli Madani raportohet se ka qenë shoferi i mjetit Audi që shkaktoi aks identin tr agjik sot në autostradën e Vlorës. Në rrjetet sociale...

“Story” e fundit para se t’i këpuste këmbën vajzës dhe pasionet e djalit të ish-drejtuesit të policisë

Jehon Breçani, djali i ish-drejtuesit të policisë së Tiranës Erzen Breçani është autori i aksidentit të frikshëm mbrëmjen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko”...

19-vjeçari e përplasi me makinë në trotuar, e reja humbet njërën këmbë

Një ngjarje e rëndë u regjistrua pasditen e sotme në rrugën “Xhanfizo Keko” në Tiranë. Një automjet i drejtuar nga 19-vjeçari i identifikuar si Jehon...

Si u kap Florenc Çapja në Dubai? Artan Hoxha rrëfen detajet: I shkuan në apartament…

Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detajet e operacionit të arrestimit të Florenc Çapjas në Dubai. Ai shprehet se dy ditë më parë agjentët i...

Vjedhje në “shtëpinë e Zotit”/ Gruaja mbush çantat, si lihen pa ushqim të varfërit në Tiranë

“Fiks Fare” zbuloi me zë dhe figurë se disa persona vjedhin ushqime nga mensa e Kishës Ortodokse në Tiranë.   Një qytetare shkon përditë në këtë...

U gjet e pajetë/ Zbërthehen tatuazhet e çuditshme në trupin e 23-vjeçares. Policia bën lëvizjen e menjëhershme

E reja 23-vjeçare Evgjeni Baxho u gjet e pajetë pak ditë më parë në rrethana misterioze. Ndërkohë së fundmi janë zbërthyer disa nga tatuazhet e...

Në kërkim nga policia/ Arrestohet 32-vjeçarja e rrezikshme shqiptare. Ja skema e mashtrimit që përdorte (EMRI)

Policia e Tiranës ka arrestuar sot 32-vjeçaren Marida Shehi, e cila ishte shpallur në kërkim. E reja ishte dënuar me 3 vite burg, për veprën...

Iu gjetën në trup shenja me lapustilë/ Detaje të reja nga vdekja e 23-vjeçares, halla çon në polici një laptop dhe listë emrash

Grupi Hetimor pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë ka vendosur të thellojë hetimet lidhur me rastin e vdekjes së 23-vjeçares Evgjeni Baxho. Ajo humbi jetën...

Vdekja e 23-vjeçares/ Zbulohen shenjat e çuditshme që kishte në trup, askush nuk mund t’i shpjegojë

Gazetarja Anila Hoxha ka siguruar dosjen e ngjarjes së rëndë të vdekjes së 23-vjeçares Evgjeni Baxho. Megjithëse në fillim u raportua se 23- vjeçarja...

Denoncimi: Bleva unazë 3600 euro te dyqani në TEG, por vlente vetëm 25 mijë lekë

Policia e Tiranës ka marrë denoncim për vjedhje përmes mashtrimit nga dy qytetarë të kryeqytetit të cilët kallëzuar se kanë blerë te qendra tregtare...

Latest news

- Advertisement -