9.5 C
Tirana

CATEGORY

SOCIALE

Te ndihmojme Safetin te Ngrihet Ne Kembe

Kemi nje rast ndryshe nga te tjeret,rastin e nje te riu qe e sfidoj veshtirsine me sport, me nje ambicje te larte dhe te...

Çfarë do bënte Rudina Mark Frrokut nëse ai do e tradhtonte?

Mes pyetjeve dhe komplimenteve të shumta, Rudina vendosi t’i përgjigjej publikisht edhe pyetjeve pikante. Njëra prej tyre ishte: “Çfarë do të bëje nëse partneri...

Burri qan, gruaja: Qaj e plas, unë jam si gocë e re, dal pi kafe, më çojnë në Golem…

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare, ditën e sotme ishte një çift bashkëshortësh, Zenuni dhe Vjollca, të cilët kanë...

Ndodh mrekullia në Përmet, vajza 12-vjeçare që u rrëzua në humnerë nxirret e gjallë

Vajza që u rrëzua paraditen e së premtes në një humnerë në vendin e quajtur “Shënelenë” ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ndodhi rreth orës...

Emigranti shkodran në Londër Daniel Maka, përsëri pranë familjeve në nevojë në zonën e Shllakut

Sot emigranti shkodran me banim në Londër, Daniel Maka, ka bërë një tjetër gjest human duke ndihmuar me pako ushqime disa familje në nevojë...

“50 mijë lekë omleta dhe 150 € shezllongu”, Bes Kallaku thirrje për turizmin shqiptar: Ndryshoni sjelljen

Edhe pak ditë na ndajnë nga çelja e sezonit turistik në Shqipëri dhe këtë vit për shkak të rasteve shumë të pakta me Covid-19,...

VIDEO/ Nga Serbia në Sarandë jo vetëm për turizëm, momenti kur turistja vjedh bizhutë në dyqan

Pronarët e një dyqani në Sarandë kanë denoncuar një rast vjedhje nga një shtetase serbe. Siç shihet nga videoja, sapo shitësja kthen kurrizin, turistja merr...

KONFERENCA E PËRMBYLLJES SË PROJEKTIT “FORUM” TË VIS ALBANIA PËR PARKUN NATYROR TË SHKRELIT

Vis Albania inauguroi "Portën e Shkrelit" e cila tashme vjen me një pamje krejtësisht të re dhe te rikonstruktuar. Pjesë e kësaj ceremonie ishin...

GJIMNAZI “SHERIF HOXHA” PJESË E PROJEKTEVE DHE WORKSHOP-eve PËR NDARJEN E MBETJEVE DHE MBROJTJEN E MJEDISIT

Gjimnazi "Sherif Hoxha" ne Koplik është bere pjese e një projekti mjaft te nevojshëm dhe te dobishëm sa i përket mbrojtjes së mjedisit. Në ketë...

Kur e linda djalin e lash tek burri,Vet kam kerku qe mos ta takoj asnjeher sepse…

Kur e linda djalin e lash tek burri,Vet kam kerku qe mos ta takoj asnjeher sepse…-Pershendetje Faqja Histori Te Jetes ju lutna ma postoni...

Latest news

- Advertisement -