14 C
Tirana
- Advertisement -

AUTHOR NAME

A1 NEWS

8455 POSTS
0 COMMENTS

Sindi qan me lot pasi Juli e shau keq nga familja/ Nëna ime u bë keq për spital, u sëmur nga ajo që tha...

Emisioni “Për’puthen” nisi sot krejtësisht ndryshe. Sindi i kërkoi produksionit të diskutonte për një video ‘live’, në Instagram mes Julit dhe Alesandros. Sipas Sindit,...

BARDH SPAHIA: ME 25 PRILL BANORET NE VELIPOJE DO TE VOTOJNE PER PROGRAMIN E PD

Postimi i Bardh Spahise Banorët në Velipojë e dinë që 25 Prilli është dita për të zgjedhur ose kriminelët ose ndryshimin. Përballë harresës 8 vjeçare të...

POLITIKA NGUSHËLLON PËR HUMBJEN E HAXHI FEJZI ZAGANJORIT

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dhënë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Sheh Haxhi Fejzi Zaganjorit në moshën 76-vjeçare. Kreu...

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë: 50.000 doza të tjera brenda 10 ditëve

Kryeministri Rama ka ndarë lajmin e mirë për ardhjen e 50.000 mijë dozave të tjera vaksinash kundër Covid 19. “Sapo kemi arritur marrëveshjen për...

NJË TJETËR PREMTIM NGA TOM DOSHI, GJITHMONË DO JEMI TE HAPUR PËR PROBLEMET E KOMUNITETIT

Banoret e Barbullushit, pjese e njësisë administrative Bushat bashkia e Vaut te Dejës, kane mirëpritur sot deputetin e partisë social demokrate Tom Doshi. I shoqëruar...

Dr. Serena Hoxha tregon arsyet pse ju bashkua familjes së madhe PSD

Kandidatja e Partisë SocialDemokrate , Dr. Serena Hoxha tregon arsyet pse ju bashkua familjes së madhe PSD të udhëhequr nga Z. Tom Doshi. Dr. Serena...

Një vaksinë, një votë/ Pas Robert Ndrenikës, Tinka Kurti në spotin e kryeministrit: “Shqipërisë i duhet Edi Rama”

Një tjetër personalitet i rëndësishëm i artit shqiptar ka rënë në rrjetën e Edi Ramës për zgjedhjet e 25 prillit. Pas vaksinimit është Tinka...

“Jam vetëm për ty”, Pas 8 muajsh në program Mevlani deklarohet! Ledjana ia kthen njësoj

Puntatën e sotme të Për’Puthen po transmetohet takimi i Mevlanit dhe Ledjanës. Mendohet të jetë një takim sqarues për ta për të dalë në...

PA KEMP DHE INVALID, TOM DOSHI I PREMTON OPERACIONIN BRENDA 25 PRILLIT

Deputeti i Partisë Socialdemokrate Tom Doshi ka ndezur motorët për fushatën elektorale. Në pasditen e së dielës Doshi zhvilloi një takim të përzemërt me...

Tom Doshi publikon sloganin e partisë së tij për zgjedhjet elektorale të 25 prillit

Partia Socialdemokrate ka startuar zyrtarisht fushatën elektorale. Në faqen zyrtare të Tom Doshit në Facebook, kryetar i kësaj force politike në nivel kombëtar, është...

Latest news

- Advertisement -