23.5 C
Tirana

CATEGORY

INTERVISTA

Horoskopi ditor, e mërkurë 25 shtator 2019

Dashi Ju pret një ditë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës mund të hasni në debate si në sferën sentimentale edhe në atë profesionale....

Ilir Meta ankohet në Greqi: Rama, ‘nëna’ e gjithë konflikteve në vend

Akuzat dhe sulmet e presidentit Ilir Meta ndaj kryeministrit Edi Rama tashmë kanë kaluar përtej kufijve. Kreu i shtetit ka dhënë një intervistë për...

Komediani që kërkon të bëhet kryetar bashkie, Erion Isai tregon ëndrrën për Kolonjën

Shpesh herë jemi mësuar ta shohim të veshur me kostumin e mjaft personazheve të dashura për publikun, por këtë herë, Erion Isai ka zgjedhur...

Basha rendit arsyet pse qytetarët duhet t’i bashkohen protestës

Rreth dy orë nga nisja e protestës ditën e sotme, kreu demokrat Lulzim Basha ka publikuar një video në rrjetet sociale nga ku fton...

TE FUNDIT

- PUBLICITET -