21.5 C
Tirana

Kiara e gjen kuptimin e fjalës “dibidopa” – do të shkriheni së qeshuri

VENDI

Në internet qarkullojnë shumë video të çiftitë më të famshëm të momentit, Luiz dhe Kiara. Në një video, ku dyshja shihen duke vallëzuar me muzikë popullore, në mes të këngës thuhet fjala “dibidibidopa” dhe Luizi thotë se kurrë nuk e ka mësuar se çfarë do të thotë.

 

Kiara, e bënë një gjest vallëzimi, për t’ia treguar dhe këtu plasë e qeshura e Luizit, shkruan “Kosovarja”. Dyshja, po e vazhdojnë sukseshëm lidhjen dhe lojën në “BBVAL”, megjithse ishte Luizi ai i cili tha gjate primes “se ne qoftese me genjen Kiara nuk ka pse te qendroj afer meje edhe jashte”.

 

Kjo thenje iu referua qeshtjes mes Kiares dhe Efit pas debateve te shumta qe kishin mes veti, dhe debatit te ndodhur jashte. Kiara ajo e cila ka dal nga shtëpia një jave dhe kishte kohe te mësonte për gjerat, mbrëmë zhgënjeu fansat teksa Efi zuri ne ‘gënjeshtër’ duke thënë se nuk ka komunikuar me te , teksa kjo kishte folur me te para se te rihynin. E nga sjella e Kiares e cila u cilësua edhe nga opinionistet si ‘arrogante’ fansat kane filluar t’i hakmerren duke humbur ndjekësit brenda një nate në 30 mije.

 

Teksa debati për famë dhe follow ka përçarë shoqërin mes Kiarës, Efit dhe Luizit ndjekësit e kanë bërë zgjedhjen e tyre. Kiara ka humbur ndjekës ndërsa Efi ka patur një rritje me më shumë se 20 mijë. Si duket Luizi do vazhdoj të dënoj Efin për reagimin ndaj Kiarës ndërsa fama do vazhdoj të godas Kiarën.

 

Shiko videon:

- Advertisement -

TE FUNDIT