14.5 C
Tirana

Qetsori surprizohet nga bashkëshortja e tij, ata kërcejnë bashkë në oborr

VENDI

Qetsori ka rrëfyer brenda shtëpisë historinë e dashurisë me bashkëshorten e tij, të cilët kurorëzuan martesën përpara shumë vitesh.

Ai është shprehur se ka një mirëkuptim shumë të madh mes tyre dhe se gjithmonë dakordësohen për gjërat që duan. Qetsori tha se ajo është një nënë që përkujdeset shumë për fëmijët.

Qetsori u surprizua mbrëmjen e sotme nga partnerja e tij. Ai doli në oborr për të bërë sfidën e kërcimit. Papritur, banori u surprizua nga bashkëshortja e tij dhe bashkë realizuan kërcimin.

- Advertisement -

TE FUNDIT