21.5 C
Tirana

Përplasja mes Efit dhe Kiarës pas përfundimit të spektaklit: “Të fala 1 herë, s’fal 2 unë”

VENDI

Një debat i ashpër ka ndodhur mbrëmjen e kaluar pas përfundimit të spektaklit mes Efit dhe Kiarës. Teksa ndodheshin në ambientet e tualetit, Efi ju drejtua Kiarës duke i thënë se ajo është mashtruese, pasi i kishte thënë asaj që është sqaruar dhe i ka parë të gjitha.

 

Kjo e fundit u shpreh se është shumë e zhgënjyer nga Efi dhe i kërkoi asaj që inatin që ka me Luizin, të mos ia shfryjë më asaj.

 

Kiara tha se Efi e hodhi atë poshtë vetëm me një debat që ndodhi mes tyre. Ajo shtoi se Efit nuk i ka bërë asgjë dhe se ajo po luan viktimën.

 

Ndërsa Efi nga ana tjetër u shpreh se ashtu siç e ka bërë ajo dhe Luizi të ndihen, ashtu do ia kthejë edhe ajo. Madje ajo theksoi se që prej natës së mbrëmshme, i ka hedhur të dy poshtë.

 

Luizi i cili po i ndiqte nga pak metra distancë, tha se kjo situatë po krijohet për shkak të afrimit të finales.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT