20.5 C
Tirana

“Mos u bëj e bezdishme, na lër rehat tani”, Luizi “kërkon hapsirën e tij”, i kthehet keq Kiarës

VENDI

Luizi dhe Kiara kanë shijuar ditën e sotme rrezet e diellit nën shoqërinë e njëri-tjetrit, teksa nuk i kanë kursyer as puthjet, as përqafimet, por edhe batutat.

 

Teksa ishin ulur pranë, Kiara i kërkonte Luizit ta puthte vazhdimisht, ndërkohë që në këtë situatë nuk ka munguar dhe shakaja e Luizit.

 

Ai i ka përmendur të dashurës së tij batutën që u bë virale, gjatë kohës kur Kiara e refuzonte.

 

“O mrekulli! Mos u bëj e bezdisshme tani, na lërë rehat tani.“– tha Luizi.

 

Ndërkohë ai ka vijuar më tej duke shprehur se e kishte ëndërruar shumë këtë moment.

- Advertisement -

TE FUNDIT