20 C
Tirana

CATEGORY

SHOWBIZ

PërPuthen +40/ Çimi dhe Stela kàpen màt duke u puthur në lokal fshéhurazi?!

Përveç PërPuthen ditore që është mbushur me skàndale dhe skénare, tashmë edhe PërPuthen +40 ka nisur me të tilla ngjàrje. Në emisionin e sotëm të...

Noizy reàgon pas ‘diss’-it të Don Xhonit, ky i fundit i kundërpërgjigjet me fjalë bànale (VIDEO)

Don Xhoni ka publikuar freestyle-n e tij më të ri. Reperi solli me videoklip projektin me titull ‘Unë foli i fundit’. Teksti është mjaft godítës,...

Mos do i futen muzikës sëbashku… Arbana dhe Xhemi nuk përmbahen me këngën e Don Xhonit

Moderatoret Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani, janë mikesha të ngushta prej vitesh. Madje 9 vite më parë, ato zgjodhën edhe shtëpitë pranë njëra- tjetrës, duke...

Arjan Çani e surprízon në emision, Grida Duma: Pse i bën këto gjëra?!

Grida Duma i ka bërë një kërkesë të papritur Arian Çanit në mes të emisionit. Ajo i tha që të hiqte pjesën e pyetjes që...

Ndriçimi puth në buzë Stelën? Fotoja shkakton debate të forta, si qëndron e vërteta

Emisioni Përputhen +40 pati debate sot, ndërsa në studio u diskutua një foto e Çimit me Stelën, ku duket se dyshja po puthet.   Foto shkaktoi...

“Jeni dashnorë me njëri tjetrin”, debat i fortë mes Gilbertës dhe Armandos: S’kam qenë në krevat me ju

“Shko në semafor”. Ishin këto fjalët e rënda me të cilat Armando iu drejtua konkurrentes së ‘Për’Puthen +40”, Stelës”, puntatën e kaluar. Kjo çështje...

Udhëtoi drejt Dubait, zbulon “padashur” në hotel djalin që e shoqëron

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni ka udhëtuar së fundmi drejt Dubait. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të postimeve të...

“Një minutë qetësi për industrinë e muzikës”/ Ana publikon këngën e parë, Sindi e thumbon

Ana Lleshi, ditën e djeshme publikoi këngën e saj të parë “Deal”. Një klip shumë i nxehtë me vajza që bëjnë twerk,por shumë prej...

Marjana Kondi Takon Babain Biologjik Pas 47 Vitesh, Tregon Çfarë Ka Ndodhur Në Familjen E Saj

Marjana Kondi ka folur për herë të parë për marrëdhënien me babain e saj biologjik në emisionin e Mirela Milorit “Historia ime” në Tv...

Pas Shume Vitesh, Zbulohet Historia E Pabesueshme E Shpëtim Saraçit Dhe Mira Konçit Që Nuk E Dinte Asnjeri

Edhe pse daljet e tij janë jo të shpeshta, Redon Makashi ishte protagonisti i mbrëmjes së djeshme në Vizion Plus, në spektaklin e muzikës...

Latest news

- Advertisement -