20 C
Tirana

CATEGORY

LAJME - A1 NEWS ALBANIA

PërPuthen +40/ Çimi dhe Stela kàpen màt duke u puthur në lokal fshéhurazi?!

Përveç PërPuthen ditore që është mbushur me skàndale dhe skénare, tashmë edhe PërPuthen +40 ka nisur me të tilla ngjàrje. Në emisionin e sotëm të...

Noizy reàgon pas ‘diss’-it të Don Xhonit, ky i fundit i kundërpërgjigjet me fjalë bànale (VIDEO)

Don Xhoni ka publikuar freestyle-n e tij më të ri. Reperi solli me videoklip projektin me titull ‘Unë foli i fundit’. Teksti është mjaft godítës,...

Mos do i futen muzikës sëbashku… Arbana dhe Xhemi nuk përmbahen me këngën e Don Xhonit

Moderatoret Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani, janë mikesha të ngushta prej vitesh. Madje 9 vite më parë, ato zgjodhën edhe shtëpitë pranë njëra- tjetrës, duke...

Arjan Çani e surprízon në emision, Grida Duma: Pse i bën këto gjëra?!

Grida Duma i ka bërë një kërkesë të papritur Arian Çanit në mes të emisionit. Ajo i tha që të hiqte pjesën e pyetjes që...

Lajm i mirë për shqiptarët! Gati masat e reja, ndryshon sërish ora policore dhe vera na gjen pa maska

Ashtu siç edhe pritej, ulja e shifrave të infeksionit pritet të sjellë lehtësim të masave anti-Covid. Në mbledhjen e radhës Komiteti Teknik i Ekspertëve...

Ndriçimi puth në buzë Stelën? Fotoja shkakton debate të forta, si qëndron e vërteta

Emisioni Përputhen +40 pati debate sot, ndërsa në studio u diskutua një foto e Çimit me Stelën, ku duket se dyshja po puthet.   Foto shkaktoi...

“Jeni dashnorë me njëri tjetrin”, debat i fortë mes Gilbertës dhe Armandos: S’kam qenë në krevat me ju

“Shko në semafor”. Ishin këto fjalët e rënda me të cilat Armando iu drejtua konkurrentes së ‘Për’Puthen +40”, Stelës”, puntatën e kaluar. Kjo çështje...

Duhet të keni shumë kujdes! Po qarkullojnë kartëmonedha false, zbuloni tani si t’i dalloni

Kontakti i njerëzve me paranë është i përditshëm, po aq i madh është dhe rreziku që të kenë në dorë kartëmonedha të falsifikuara.   Dokumentari Unpublished...

Nisin koncertet! Korça ‘thyen’ masat andi-Covid, këngëtarë të njohur vijnë me serenata korçare (Video)

Pas më Shumë se një viti në qytetin e Korçës janë rikthyer koncertet LIVE në shesh. 17 serenata korçare të dashurisë ,dhimbjes e mallit...

Udhëtoi drejt Dubait, zbulon “padashur” në hotel djalin që e shoqëron

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni ka udhëtuar së fundmi drejt Dubait. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të postimeve të...

Latest news

- Advertisement -