13.5 C
Tirana

Vis Pupa tall BBV…? : Desh kapa finalen me një tasqebap

VENDI

Sot në “Ftesë në 5” ishte i ftuar Elvis Pupa, banori që u eliminua këtë të martë nga “Big Brother Vip Albania”.

 

Ai foli për eksperiencën në shtëpinë e Vëllait të Madh, duke kujtuar një nga batutat e Luizit kur Visi gatoi tasqebap.

 

“Unë desh kapa finalen me një tasqebap. Sa e provoi, Luizi tha: Iu thaftë dora kush e nominon Visin”, kujtoi ai me humor.

 

Elvisi tregoi rezerva për Kristin duke e konsideruar si të lëkundur dhe jo shumë të sinqertë në raport me Kejsin.

 

Sa i takon planeve jashtë “BBV”, artisti tregoi se ka në plan të lançojë këngë të reja dhe një prej tyre mund të jetë bashkëpunim nga “treshja e sherbetave” siç e quajti ai grupin Vis-Lorenc-Luiz.

- Advertisement -

TE FUNDIT