20.5 C
Tirana

CATEGORY

LAJME - A1 NEWS ALBANIA

“Habibi, come to Dubai”/ Parodisti që u bë fenomen i TikTok: Don Xhoni nuk e ka pritur mirë videon me këngën e tij

Semi Xhelili, i riu nga Gjilani që u bë i famshëm në TikTok me videot parodike, ka ndarë me ndjekësit e emisonit “Jeto me...

Agim Doci thumbon rende Robert Aliaj: Ti je burre me thonjte e lyer me manikyr

Vazhdon debati për paraqitjen e Shqipërisë në Eurovision.   Së fundmi Robert Aliaj është përballur me Agim Doçin në një debat për performancën dhe këngën e...

Beatrix Ramosaj reagon pasi Donaldi u kap me Borën në Kosovë

Beatrix Ramosaj ka reaguar menjëherë pasi Donaldi dhe Bora u kapën ‘mat’ në Kosovë.   Ata u panë bashkë mbrëmjen e djeshme në një sfilatë në...

VIDEO/ Ishte në transmetim live, moderatores shqiptare i ndodh e papritura në studio

Prezantuesja e njohur, Hygerta Sako është përballur me një situatë të pakëndshme në studio. Teksa ishte në transmetim live, moderatorja pati një problem me...

“Duhet të konkurrojë për në Eurovision nga Kosova”, Alban Ramosaj s’i del inati dhe tallet keq me Agim Doçin

Alban Ramosaj është tallur me Agim Doçin përmes disa postimeve në rrjete sociale. Këngëtari, i cili reagoi ashpër pak ditë më parë, ka publikuar...

Berisha krahason veten me miliarderin amerikan: Kthimi im në politikë, si ai i Steve Jobs, do ndryshoj Shqipërinë

Ish-kryeministri Sali Berisha tha nga Durrësi se kthimi i tij në politikë ngjason me rastin e rikthimit të miliarderit Steve Jobs.   Ashtu sikur se Jobs...

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kurorëzojnë dashurinë e tyre

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi, ka kohë prej kur ishin në një lidhje të hapur.   E tashmë ata i kanë dhënë fund zyrtarisht beqarisë.   Çifti dashurinë...

Horoskopi i Paolo Fox 18 maj 2022: gjithçka që yjet kanë rezervuar për të mërkurën

Horoskopi nga Paolo Fox, Dashi: Kjo e mërkurë 18 mund të jetë një ditë kur në dashuri, të gjitha pyetjet do të marrin përgjigjet...

Zgjedhjet në PS, Rama: Kryetarët të mos merren me futjen e njerëzve në punë! Punësimet politike në administratë i trashëguam nga LSI

Kryeministri Edi Rama thotë se zgjedhjet për kryetarët e rinj të Partisë Socialiste janë të rëndësishme në këndvështrimin politik më tepër sesa atë të...

Topalli paralajmëron KRIZË edhe në PS: Shumë shpejt do dalin zbuluar

Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli paralajmëron krizë edhe në anën e maxhorancës.   E pyetur lidhur me procesin për zgjedhjen e kandidaturave të presidentit të ri,...

Latest news

- Advertisement -