-0.5 C
Tirana

“Luizi mund të jetë penduar”/ Efi bisedon me Dea Mishel

VENDI

Dea Mishel ka diskutuar me Efin për mënyrën se si Luizi është duke e trajtuar situatën e tyre.

Ajo tha se ka menduar që Luizi ka dashur të krijojë një “antagonist” ashtu siç ka pasur Oltën, ku mund të përshateteshin në debate, ndaj ka krijuar situatat e tilla me Efin.

Por sipas Efit, ai është tip emocional dhe vërtet në fillim është bezdisur nga situata e saj me Kiarën, ndaj veproi në atë formë, por tani mund të jetë penduar.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT