14 C
Tirana
- Advertisement -

CATEGORY

KURIOZITETE

Banorët e këtij vendi thonë se në Virgjëreshën Mari u shfaq në qiell: Do na mbrojë nga…. faleminderit nënë dhe sill të mira!

Përdoruesit e internetit në Argjentinë kanë falënderuar Virgjëreshën Mari për mbrojtjen e tyre pasi pretenduan se një imazh i saj u shfaq në qiell...

Misteri i një shtëpie të vetmuar në një ishull

Eshtë një arkipelag i bukur në brigjet e jugut të Islandës, i quajtur Vestmannaeyjar. Në këtë arkipelag është ishulli edhe më i bukur, ai...

Dita e veçantë, ja çfarë ndodh në orën 23:44 minuta në vendin tonë dhe gjithë Europën

Mirësevjen stina e verës! Sot në orën 23:44 minuta Europa do të mirëpresë sezonin më të nxehtë të vitit dhe ditën më të gjatë,...

Kushëriri ia faIi shtëpinë, SHlKONl çfarë gjeti të fshehur pas mobiIjeve

Qytetari francez trashegoi nje shtepi ne qytetin Evreux te ndertuar ne vitet 1950-ta. Ai e zbuloi rastësisht pasurinë e cila kishte qenë e fshehur...

Burri fotografon rastësisht gruan e tij shtatëzënë, por ajo cfare u kap në foto i habiti të gjithë!

Në ditët e sotme, njerëzit mund të bejne fotografi me cilësi të lartë nepermjet telefonave te tyre celularë dhe ti vendosin ato ne rrjete...

Shkoi të hiqte gurin në ve shka, 23-vjeçarja zbulon papritur që ishte shtatzënë

Një vajzë 23-vjeçare zbuloi se ishte shtatzënë vetëm dy orë para lindjes, pasi shkoi në spital të kurohej nga një g ur në veshka.   Lizzie...

FOTO/ Nëna e re: ‘Nuk i bind dot njerëzit që janë binjakë’

Një nënë e dy binjakëve krejtësisht të ndryshëm nga njëri-tjetri thotë se njerëzit nuk e besojnë se ata janë motër e vëlla pasi janë...

Kapi peshkun, por burri u sho kua nga ajo se çfarë i gjeti në stomak

Nje video e publikuar së fundmi tregon një peshk, tip delfin, me një stomak të mbushur plot me objekte plastike, teksa një peshkatar po...

Prodhohet dysheku që tregon për tradhtinë e partnerit. Ja si funksionon (Video)

eknologjia do ti vijë në ndihmë dhe partnerëve dyshues si dhe do të nxjerrë zbuluar partnerët tradhtarë. Një kompani spanjolle ka prodhuar një dyshek kundër...

Nëna vëren një refleks të çuditshém në syrin e djalit, zbulimi tron dités më pas

Nuk ka asgjë më të fortë se intuita e një nëne. Këtë gjë e di mirë Kara Sefo, një nënë angleze 43-vjeçare nga Newcastle....

Latest news

- Advertisement -