20.5 C
Tirana
- Advertisement -

AUTHOR NAME

A1 NEWS

8783 POSTS
0 COMMENTS

“Duhet të konkurrojë për në Eurovision nga Kosova”, Alban Ramosaj s’i del inati dhe tallet keq me Agim Doçin

Alban Ramosaj është tallur me Agim Doçin përmes disa postimeve në rrjete sociale. Këngëtari, i cili reagoi ashpër pak ditë më parë, ka publikuar...

Berisha krahason veten me miliarderin amerikan: Kthimi im në politikë, si ai i Steve Jobs, do ndryshoj Shqipërinë

Ish-kryeministri Sali Berisha tha nga Durrësi se kthimi i tij në politikë ngjason me rastin e rikthimit të miliarderit Steve Jobs.   Ashtu sikur se Jobs...

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kurorëzojnë dashurinë e tyre

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi, ka kohë prej kur ishin në një lidhje të hapur.   E tashmë ata i kanë dhënë fund zyrtarisht beqarisë.   Çifti dashurinë...

Horoskopi i Paolo Fox 18 maj 2022: gjithçka që yjet kanë rezervuar për të mërkurën

Horoskopi nga Paolo Fox, Dashi: Kjo e mërkurë 18 mund të jetë një ditë kur në dashuri, të gjitha pyetjet do të marrin përgjigjet...

Tiranë, hyn për vjedhur vilën me picë në dorë, kapet nga pronari e bëhet për spital grabitësi

Një histori që jo çdo herë ndodh në Tiranë me vjedhjen e banesave, është regjistruar në zonën e “Kopshtit Botanik” në kryeqytet. grabitësi është...

Në mes të shkretëtirës dhe hipur mbi kalë/ Oriola Marashi “ndez rrjetin”

Oriola Marashi është një nga modelet më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë territorit të vendit.   Ajo poston shpesh foto...

Këto 3 sjelle mashkullore tregojnë se ai po luan me ju

Kur sapo keni nisur një njohje me dikë, gjithë cilësitë e mira të tij dhe sjelljet emocionuese, ju duken një shenjë pozitive për vazhdimësinë...

Kryeministri kapet mat nga paparacët duke blerë domate në supermarketin e ETC

Kryeministri Edi Rama është fotografuar duke bërë pazar në supermarketin e ETC.   I veshur me bluzë të bardhë ai është fotografuar në stendën e fruta...

Horoskopi 16 Maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Eklipsi i Hënës në Akrep do të sjellë shumë konfuzion, veçanërisht në marrëdhëniet dhe kontaktet ndërpersonale. Mund të ndiheni të tradhtuar nga disa në...

“Aty ku dhemb më shumë”! Spartak Ngjela zbulon çfarë do të ndodhë shumë shpejt në Shqipëri

Avokati Spartak Ngjela dhe analisti Artur Zheji kanë komentuar sot deklaratat dhe thirrjet e kryeministrit Edi Rama për SPAK, si dhe rolin e këtij...

Latest news

- Advertisement -