20.5 C
Tirana

Nuk përmbahen/ Luizi kafshon Kiarën në të pasme: T’i haj

VENDI

Luizi dhe Kiara kalojnë pjesën më të madhe të ditës në “Big Brother VIP” pranë njëri-tjetrit (për të mos thënë të gjithë ditën). Dyshja nuk i kursejnë momentet e ëmbla para kamerave, por as ato intime.

 

 

Vetëm së fundmi Kiara dhe Luizi ishin shtrirë në krevat, teksa Luizi i ka thënë partneres: T’i haj këto unë ty (refruar të pasmeve)

Kiara: Po haj o Luiz po çfarë do të kesh pastaj

 

Në këtë moment Luizi e ka kafshuar në të pasme, teksa Kiara e ka ndjerë dhimbjen. “Vetë më the t’i haja”, i tha Luizi.

Kiara: Jojo, nuk dua të m’i hash më.

 

@artistikshqip

#luizejlli #kiaratito

♬ original sound – ArtistikShqip

- Advertisement -

TE FUNDIT