20.5 C
Tirana

“Je fundërrinë …”, plas mes Luizit dhe Deas: Vajte 40-vjeç dhe se di kush je

VENDI

Luizi ka nisur fushatën në të gjithë shtëpinë, teksa po i nxitë banorët të mos i flasin Efit. Duket se jo gjithçka ka shkuar siç duhet sepse ka hasur në rezistencën e disa prej anorëve të tjerë.

 

Nisur nga kjo Luizi i ka konsideruar banorët si njerëz pa karakter dhe çapaçula. Pas këtyre akuzave nuk ka munguar dhe përgjigja e Deas.

 

Pjesë nga biseda:

Luizi: O njerëz pa karakter, o çapaçula

Dea: Ti njëherë që flet për karkater nuk e di

 

Luizi: Ti je e fundit, ti je fundërrina

Dea: Kur flet ti për karakter mos ngelt njeri në këtë planet. Ti nuk di akoma kush je, vajte 40 vjeç.

- Advertisement -

TE FUNDIT