21.5 C
Tirana

Efi e quan Luizin mashtrues, Arbëri dhe Olta bëjnë reagimet e papritura (FOTO)

VENDI

Sonte u përballën Luizi dhe Efi, dhe të thënat e tyre në dhomën e rrëfimit.

 

Në një moment ishte Efi ajo e cila tha se e ka parë se ai është kokrra e mashtruesit.

 

Në momentin që u panë këto transmetime nuk duhej të humbaseshin reagimet e Arbërit dhe Olta Gixharit.

 

Dyshja janë përçarë pothuajse tërësisht. Dikur ishin miq tejet të mirë, por rikthimi i Efit nuk u prit edhe aq mirë.

 

FOTO:

 

- Advertisement -

TE FUNDIT