20.5 C
Tirana
- Advertisement -

AUTHOR NAME

A1 NEWS

8783 POSTS
0 COMMENTS

Degjenerohet këngëtari shqiptar/ E kapin duke vjedhur një shishe verë në restorant dhe…

Top Albania Radio ka gjithmonë surpriza. Të ftuarit vihen në lojë dhe sigurisht i marrin gjithnjë me sportivitet, duke i ofruar publikut humor dhe...

Kjo qenka…! Drejtoresha e shkollës kafshon nxënësin autik se i prishi flokët

Një ngjarje në kufijtë e të pabesueshmes ka ndodhur në shkollën për fëmijë me aftësi të kufizuara të fqinjët tanë, konkretisht në Artë, Greqi. Sipas...

Kjo është e shkuara e trishtë e Sylvester Stallone dhe rruga e tij drejt suksesit

“Prindërit e tij ziheshin aq shumë me njëri-tjetrin, saqë e linin atë pas dore. Sylvester Stallone kaloi shumë vite të jetës së tij në...

Horoskopi i dates 14 Maj 2022, yjet parashikojne qe do te…

Horoskopi Branko Dashi: Mos lejoni që keqkuptimet e vogla të dëmtojnë qetësinë dhe rehatin tuaj. Nëse keni diçka për t’i thënë partnerit, mos hezitoni,...

Sali Berisha i çudit të gjithë, bën veprimin e papritur në mes të Kuvendit (FOTO)

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka habitur të gjithë në Kuvend me veprimin e tij të papritur. Teksa po votohej rezoluta kundër masakrës serbe në Kuvend,...

Hapi fondacion për fëmijët e sëmurë/ Ish-taksisti punësonte vajzat e reja dhe u jepte kuti, por paratë…

Emisioni më i ndjekur investigativ në Shqipëri “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, edhe këtë të martë ka sjellë të...

Goditja e fatit çfarë është? Si ta dalloni dhe si të përfitoni nga ajo

Ti mund të kesh atë mendimin se çdo ditë është pak a shumë e njëjtë me ditën para saj. Por në realitet, rreth nesh janë...

Horoskopi i se enjtes, dita e sotme do te jete mjaft…

Horoskopi Branko Dashi: Sot dita ka rezervuar mbarësi dhe gjërat do ju shkojnë vaj: planifikoni angazhimet tuaja në mënyrën më të mirë të mundshme dhe...

Grabitja e bankës në Koplik/ Policia ngre helikopterët për gjetjen e autorëve, dyshohet se janë larguar drejt…

Prej mëse 2 orë shërbimet e Policisë janë vënë në ndjekje të autorëve të grabitjes së bankës së nivelit të dytë në Koplik, ngjarje...

Fifi krah ish-bashkëshortit të Adrola Dushit, modelja habit me fjalët për artisten

ftuar në Why?Not në RTV Ora, me moderatoren Roza Lati, Adrola Dushi, ka folur edhe për Fifin, e cila është përfolur se është në...

Latest news

- Advertisement -