12.5 C
Tirana
- Advertisement -

AUTHOR NAME

A1 NEWS AL

17 POSTS
0 COMMENTS

Zënkat dhe pajtimet e shpeshta të Getinjos dhe Vivienit kanë nisur të “bezdisin” edhe Stresin!

Marrëdhënia e Getinjos dhe Vivien Thanos nuk po komentohet vetëm nga publiku, por edhe nga banorët brenda shtëpisë së “BBVK”. Kohët e fundit dyshja...

”Bëri për të qarë Gentin që është 50 vjeç burrë”, Luizi kundershton olten

Tani që gjërat janë ‘qetësuar’ disi mes Gentit dhe Oltës, banorët kanë filluar ta analizojnë situatën me ftohtësi. Luizi është një nga ata që...

Genti dhe Luizi thurin plane për Olta Goxharin: Këtu do jemi ajo prapë do i bëjë këto

Situata mes Gentit dhe Oltës vazhdon të jetë e tensionuar për sa kohë ajo nuk pranon faljen e tij pas debatit të fortë që...

“E njëjta strategji sulmi si me Zhaklinën” – Genti për Oltën

Genti thotë se Olta po ndjek të njëjtën strategji sulmi me të si me Zhaklinën. Kjo sipas tij qëndron pas debatit të fortë që ai...

“Do ia kisha rrasur me shishe kokës”, revoltohet keq Olta

Një tjetër përplasje ka ndodhur mes Oltës dhe Gentit së fundmi. Shkak u bë një gjest i Gentit, që bëri që Olta të reagojë...

Dea Mishel rrëfehet për ankthin: Qaja para se të futesha në program!

Dea Mishel është një banore mjaft aktive në BBV Albania, ku herë pas here përfshihen në diskutime. Së fundmi, ajo ka treguar për betejën...

Banorja e BBV tregn çfarë përgjigje do i jepte propozimit për të luajtur një skenë intime në një film?

Banorët e “Big Brother Vip Kosova” e kanë dëshmuar se mund të bisedojnë me njëri-tjetrin për çfarëdo lloj teme. Së fundmi teksa ndodheshin në ambjentet...

Marrëdhënia Getinjo-Vivien ndryshon radikalisht!

Pa kaluar akoma 24 orë nga zënka e tyre e fundit, Getinjo dhe Vivien jaën pajtuar sërish. Por, kush e mori hapin i pari...

Hera e fundit kur dashuroi ishte para 20 vites. Mund te ndodhe perseri ne shtepine e BBVIP

Në lojën me shishe banorët e pyetën Luizin se kur ka qenë hera e fundit që ai ka dashuruar vërtet. Ai thotë se hera e...

Debati Olta – Genti/ Tea: Olta po ben fushate politike, flet dhe Genti

Sipas Teas, Olta është duke bërë fushatë politike, por banorët thotë ajo nuk po i largohen Gentit, prej saj. Tea: Arsyeja pse të janë kthyer...

Latest news

- Advertisement -