21.5 C
Tirana

“E njëjta strategji sulmi si me Zhaklinën” – Genti për Oltën

VENDI

Genti thotë se Olta po ndjek të njëjtën strategji sulmi me të si me Zhaklinën.

Kjo sipas tij qëndron pas debatit të fortë që ai pati një ditë më parë me banorët.

Genti: Olta doli në prime që kishte nxjerrë Zhaklinën dhe edhe me mua para prime kishte debatuar dhe doli e njëjta strategji. Ça bën ajo, s’ka me kë të zihet, edhe krijon situata.

- Advertisement -

TE FUNDIT