-0.5 C
Tirana

Genti dhe Luizi thurin plane për Olta Goxharin: Këtu do jemi ajo prapë do i bëjë këto

VENDI

Situata mes Gentit dhe Oltës vazhdon të jetë e tensionuar për sa kohë ajo nuk pranon faljen e tij pas debatit të fortë që nisi pasi aktorja thotë se Genti e ka ofenduar shumë rëndë.

 

Në një bisedë me Luizin, ai thotë se banorët i kanë bërë fletë-rrufe.

Luizi: Ajo të ka mundur , a e kupton , se ajo të bëri të dalësh nga vetja.

Genti: Ajo të bëjë ça të dojë, këto jemi prapë, do e shohësh.

- Advertisement -

TE FUNDIT