18.5 C
Tirana

I vihet flaka makinës së lojtarit të kombëtares

VENDI

Makina e një lojtari të kombëtares është djegur gjatë natës në qytetin e Vlorës.


Bëhet fjalë për makinën tip Ford Focus me targa AA887NV në pronësi të Artan Qopekajt.


Ky i fundit është lojtar dhe kapiten I kombëtares shqiptare te minifutbollit.


Ka dyshime se zjarri në makinën e shkrumbuar të Qopekajt ka qënë I qëllimshëm.

- Advertisement -

TE FUNDIT