25.5 C
Tirana

VJEN PËR PUSHIME NË SHQIPËRI, I VJEDHIN MAKINËN

VENDI

E ka pësuar keq një i ri që kishte ardhur me pushime në Shqipëri.
Një ditë parë atij i kanë vjedhur makinën tek kodrat e liqenit artificial në Tiranë.

Sipas policisë, i riu jetonte në Mynih, ndërsa kishte ardhur për pushime në kryeqytet.
Njoftimi i Policisë së Tiranës:

Më datë 17.07.2018, tek Kodrat e Liqenit, është vjedhur mjeti tip “Audi”, në pronësi të shtetasit V.Ç., vjeç 24, banues në Mynih.
Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Neni 134/1 i Kodit Penal.

- Advertisement -

TE FUNDIT