18.5 C
Tirana

U vetëhelmua me fotoksinë, 26-vjeçarja humb jetën në spital

VENDI

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje në Fier. Mësohet se një 26-vjeçare është vetëhelmuar ditën e djeshme me fotoksinë, dhe ndërroi jetë më pas në spital.
Ishin familjarët të cilët e gjetën pa ndjenja vajzën, dhe menjëherë e transportuan drejtë spitalit.
Pak pas mbërritjes në ambientet spitalore ajo humbi jetën, për shkak të sasisë së konsiderueshme të fostoksinës që kishte pirë.
Janë të paqarta shkaqet që çuan të renë drejt këtij vendimi ekstrem.

- Advertisement -

TE FUNDIT