18.5 C
Tirana

Shtypi sportiv i sotëm, “drama” e Vllaznisë dhe meditimi i Gjokës

VENDI

Humbja e djeshme në “Loro Boriçi” ndaj Luftëtarit është cilësuar “dramë” për Vllazninë nga mediat.
Kjo gjë është pasqyruar në shtypin e sotëm sportiv teksa tashmë duket se gjërat janë trazuar seriozisht në kampin shkodran.
Kështu, në faqen e parë të gazetës “Sport Ekspres” është kryeartikulli me titull: “Luftëtar Europe, Dramë shkodrane”.
Ndërsa në “Panorama Sport” është artikulli: “Dramë në Shkodër, Luftëtari trondit stolin e Gjokës”.
Më poshtë është nëntitulli: “Trajneri kuqeblu mediton largimin, zbardhen prapaskenat me klubin”.
Por për më tepër, lexoni më poshtë faqet e para të plota të gazetave të sotme sportive:

- Advertisement -

TE FUNDIT