5.5 C
Tirana

Shokuese! Humbi 85 kg për dy vite, ja si duket këngëtari Ron Zaiti sot

VENDI

I ftuar në Why?Not në RTV Ora, me moderatoren Roza Lati, këngëtari Ron Zaiti, ka refyer se për dy vite pamja e tij ka ndryshuar në mënyrë drastike.

 

Kjo pasi gjatë kësaj kohe ai ka humbur plot 85 kilogramë. Këngëtari tregoi dhe arsyen se përse e mori këtë vendim.

 

“Ganxha”, këngëtari Ron Zaiti jep detaje për projektin e tij, tregon kush e shkroi tekstin
“Kam humbur 85 kg brenda 2 vite. E mora të arsyeshme për shëndet normal, sepse kam qenë shumë mbi peshë.”- tha ai.

- Advertisement -

TE FUNDIT