14.5 C
Tirana

Projekti i ri i Xhensilës lidhet me…

VENDI

Kënga e saj Sekreti im, që erdhi si bashkëpunim me Pirro Cakon, pati mjaft sukses. Tani Xhensila po përgatit klipin e radhës. Projekti i ri e con në Paris, dhe përmes një postimi në Instagram, këngëtarja zbuloi si titullin e tij, ashtu edhe look që ka përdorur në këtë rast.

Xhensila shfaqet e veshur kokë e këmbë në të kuqe, dhe nuk mund të mungonte detaji I njohur që të kujton menjëherë atë vend, bereta. Kënga quhet Je Taime, e është edhe kjo një bashlëpunim me kantautorin Pirro Cako. Së shpejti, ka shkruar ajo ndërsa ndjekësit e kanë përgëzuar.

- Advertisement -

TE FUNDIT