12.5 C
Tirana

Operacion i madh kundër trafikut të drogës në gjithë vendin, disa të arrestuar

VENDI

Krimet e Rënda kanë organizuar një operacion për goditjen e një grupi trafikantësh droge.
Mësohet se operacioni është kryer në të gjithë vendin ku dhe janë arrestuar disa persona. Detaje të tjera priten, pasi operacioni vijon ende.
Hetimet ndaj grupit të trafikantëve kanë nisur prej disa muajsh nga krimet e rënda. Më herët jashtë vendit është bllokuar një sasi e konsiderueshme hashashi.

- Advertisement -

TE FUNDIT