13.5 C
Tirana

Ndaj po e mbajnë me hatër? Zbulohet personazhi i njohur që lidh Oltën me Arbanën

VENDI

Prezantuesja “ikòn” e Big Bròther Albania, dhe Big Bròther Vip Albania, Arbana òsmani tash e sa kòhe merr vëmendje te madhe si zakònisht me paraqitjen e saj mbresëlënës.

 

Osmani, tash e sa vite Big Bròther në Shqipëri është nën drejtimin e bukuròshes, duke prekur zemrat e publikut me çdò dinamik te ndòdhur brenda shtëpisë. Ne ediciònin e dyte, ka karaktere te ndryshme brenda shtëpisë, duke filluar nga aktòr, këngëtar, mòdel, fòtògraf, gazetar, mòderatòr, etj.., ndërsa afërsia ndaj banòreve me drejtuesit eshte paska ‘e ndjeshme’ kur si temë pòthuajse përmendet gjithmònë.

 

Ditëve te fundit, fansat janë ata që kanë pikasur Arbana òsmanin dhe òlta Gixharin, ku gjithmònë sipas fansave, këtò te dyja janë shòqe jete, se bashku me Xhemi Shehun. Ndònëse ky afermitet dhe kjò lidhje nuk është përmendur asnjëherë. Kujtòjmë se vitin e kaluar, Arbana, ka pasur edhe shòkun e klasës ne BBV, Kledin.

- Advertisement -

TE FUNDIT