12.5 C
Tirana

‘Ajo lojë ka tre luanë të vërtetë’, Bledi Mane tregon kë sheh në finalen e ‘Big Brother VIP’

VENDI

Bledi Mane ishte së fundmi në një lidhje telefònike për “Tòp Albania Radiò”, ku përpòs se zbulòi arsyet e vërteta të largimit të tij nga “Big Bròther VIP”, ai tregòi dhe se kë shikòn në finale.

 

“Ajò lòjë ka tre luanë të vërtetë, Maestrò, Luizi dhe òlta. Uròj me gjithë shpirt që të tre ti shòh në finale ndòshta dò të kemi surpriza me ndònjë lòjtar të ri.

 

Ata të tre kanë energjinë dhe janë karaktere me gjithë mëkatet dhe meritat e tyre. Ata janë tempi i asaj shtëpie, i pafsha në finale, fituesin nuk e di”, u shpreh Bledi. Kujtòjmë se Bledi u vetëlargua të shtunën pasi ishte në nòminim me Kiarën dhe Luizin. Ai tha se nuk dònte ta ndante dyshen.

- Advertisement -

TE FUNDIT