12.5 C
Tirana

Ftesë në 5 në BBV/ Olta hap emisionin, Maestro i ftuari i parë

VENDI

Olta ka prezantuar mbrëmjen e sotme emisionin “Ftesë në 5” në shtëpinë e Big Brother.

 

I ftuari i saj i parë ka qënë Maestro. Ai ka folur më shumë për karrierën e tij dhe momente të ndryshme nga jeta.

 

Ai ka rrëfyer dhe pengun më të madh të jetës së tij.

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT