20.5 C
Tirana

Mercedes Benz

VENDI


Shitet Mercedes A Klasse Automatik Dizell 180sh Blue Efficiency me te cilin i kalon 1000 (Njëmije) KiloMetra me vetem 1 Rezervar (40 Euro). Eshtë Vozitur prej vetem 1 Femre prej se është dal në Rrug në vitin 2014 (E prodhuar ne vitin 2013 kurse e bler direkt ne Mercedes ne vitin 2014 Qershor), me vetem 1 Pronare ne Liber, me ECO Start-Stop Funksion (Ndalet vet ne Samafor), me Goma te Dimrit dhe me Bandasha Alumin (original Mercedes Benz), Kamer mbrapa, ka ulese Sport. Shume i bukur dhe i Rahatshem dhe asnjeher nuk eshte dhezur asnje Cigare ne kete Makine. I sapoardhur nga Hamburgu dhe per momentin ndodhet ne Republiken e Kosoves. I ka 2 Qelesa Original dhe natyrisht te gjitha dokumentat e rregullta te Gjermanis. Servisi i sapo kryer me te gjitha nevojat si dhe Frenat e reja para dhe mbas.

VIBER – WHATS UP – SMS:
Tel: +38643528328
- Advertisement -

TE FUNDIT