20.5 C
Tirana

Volkswagen Touran

VENDI


Shitet Volkswagen Touran 1.9 tdi viti 2004 me letra deri me 25.01.2018 ne gjendje shum te mire shum e paster brenda dhe jasht me kamer parkimi kasetofon me usb dvd sd cart aux blotuth 6 + 1 vende disqe R17 BORBET rryp motorri pomp uji rryp dinamo voj filtra te nderruara e te shenuara me date dhe kilometra makina ska nevoj per as nje sherbim per me shum info cel: 0673118231 Qmimi 5.200 euro i diskutueshem makina ndollet ne shkoder faleminderit.

- Advertisement -

TE FUNDIT