3.5 C
Tirana

Kur dje u rrezua Berisha ne skene, e habitshme cfare tha Erion Brace per te…

VENDI

Ndërsa pritej që ish-kryeministri Sali Berisha të merrte fjalën e tij në Kuvendin e Partisë Demokratike një moment i sikletshëm ka ndodhur.

Berisha nuk i pa shkallët ndërsa ecte drejt podiumit të Pallatit të Kongreseve dhe është përplasur me to duke u rrëzuar në tokë.

Pavarësisht se truproja reagoi menjëherë, momenti i sikletshëm është kapur nga kamerat dhe aparatet fotografikë që ndiqnin punimet e Kuvendit Kombëtar.

Ka qenë i menjëhershë reagimi i deputetit socialist Erion Brace në rrjetin e tij social, instagram. Ai ka publikuar videon e momentit të rrëzimit duke “tallur” ish-kryeministrin e duke i treguar të shkojë më mirë në shtëpi.

- Advertisement -

TE FUNDIT