21.5 C
Tirana

Iphone 7 32gb

VENDI


Shitet iphone 7 32gb ngjyre gold i ardhur nga amerika dhe i zhbllokuar per te gjitha kartat.
Kontakto ne 0672644831

Previous articleIphone 6s 16gb
Next articleSamsung s7 edge 32gb
- Advertisement -

TE FUNDIT