8.5 C
Tirana

Iphone 6s 16gb

VENDI


Shitet iphone 6s 16gb ngjyre gold i ardhur nga amerika dhe i zhbllokuar per te punuar me te gjitha kartat.
Per kontakt 0672644831

Previous articleVolkswagen Touran
Next articleIphone 7 32gb
- Advertisement -

TE FUNDIT