12.5 C
Tirana

Ilir Meta urim të ngrohtë dhe lule për datëlindjen e Berishës

VENDI

Presidenti Ilir Meta ka uruar 75 vjetorin ish-kryeministrin Sali Berisha, ndaj të cilit nuk e ka mohuar asnjëherë simpatinë që ka ndaj tij.

Përmes një postimi në Facebook, Meta zbulon se Berishës i ka dërguar një tufë me 75 trendafila të bardha Berishës, ndërsa i uron shëndet e lumturi.
“GËZUAR DITËLINDJEN DOKTOR BERISHA!


Urimet më të ngrohta e të përzemërta! Edhe 100 vite të tjera me shëndet e lumturi! Suksese dhe mbarësi! Për Ju ka vetëm një stinë: PRANVERË!💐🇦🇱”.

- Advertisement -

TE FUNDIT