12.5 C
Tirana

(Foto) SHPËRTHEN BOMBULA E GAZIT NË NJË KARBURANT

VENDI

Rreth ores 12:00 te se shtunes eshte raportuar se ka shperthyer nje bombul gazi ne nje pikë karburant.

Sipas informacioneve te para, ngjarja ka ndodhur ne afersi te Stacionit te Trenit ne në unazen lindore Shkoder.
Sipas informacioneve një person ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spitalin rajonal për ndihmë mjeksore.

- Advertisement -

TE FUNDIT