9.5 C
Tirana

Energji pozitive brenda shtëpisë së Big Brother Vip/ Banorët organizojnë mbrëmje muzikore

VENDI

Teksa po rrinin në oborrin e shtëpisë banorët kanë ndezur atmosferën duke kënduar me njëri-tjetrin.

Fifi bashkë me Valonin i kanë dhënë shtëpisë dhe banorëve një energji shumë pozitive duke kënduar dhe Valoni duke i rënë kitarës.

 

Duket se banorët po e shijojnë shumë qëndrimin në prezencën e njërit-tjetrit.

- Advertisement -

TE FUNDIT