18.5 C
Tirana

“Jam me ty deri në frymën e fundit” Graniti reagon pasi Fifi humbi ndjenjat gjatë spektaklit (Fotot)

VENDI

Ish-banori i Big Brother VIP, Granit Cana ka shprehur mbështetjen e tij të plotë për Fifin, pas incidentit të ndodhur mbrëmjen e së martës.

Përmes postimit në rrjete sociale, ai thotë se do të qëndrojë pranë saj në të mirë e në të keq.

“Ta kam dhënë fjalën deri në frymë të fundit, jam në të mirë e në të keq. Shoku i mirë në ditë të vështira”, u shpreh Cana.

 

Fifi dhe Graniti kanë qenë ndër banorët më të komentuar brenda shtëpisë, për raportin e krijuar e po ashtu edhe për ngacmimet ndaj njëri-tjetrit.

 

Edhe pse u pa pëlqim mes tyre dhe publiku i donte çift, ata thanë se do të jenë vetëm miq të mirë.

 

Kujtojmë sembrëmë gjatë spektakalit, Fifi u ndje keq dhe humbi ndjenjat, pas debatit me opinionisten Balina Bodinaku.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT