12.5 C
Tirana

Audiopërgjimi i ri si gjendet droga në Vlorë

VENDI

S’të çoj dot te foleja ime, as plaku nuk e di, lekët më duhen në dorë

Ne emisionin “Ajsberg” nga Artur Cani eshte publikuar sonte nje pjese tjeter e papublikuar me pare e audiopergjimit te gazetarit.
Jetmir Olldashi qe tregojne se si mund te gjendet lehtesisht droge dhe te besh pazare per te ne Vlore e Tragjas.
“Deri këtu ne pamë Babalen që punonte për Jetmirin”, tha gazetari.

- Advertisement -

TE FUNDIT